Δεν άντεξε η καρδιά της Ρένας Βενιέρη ,έφυγε σήμερα το πρωϊ ,από ανακοπή καρδιάς στο νοσοκομείο Γεννηματάς μετά απο μακρά νοσηλεία στη Μονάδα Εγκαυμάτων , έπειτα από την πυρκαγιά που εκδηλώθηκε στο διαμέρισμά τους στο Κολωνάκι στα μέσα του περασμένου Φεβρουαρίου. Η γνωστή ηθοποιός ήταν σύζυγος του γνωστού δημοσιογράφου Μανώλη Μαυρομάτη ο οποίος παραμένει στη ΜΕ.
Πέθανε η Ρένα Βενιέρη -σύζυγος Μανώλη Μαυρομάτη
![Getattachmentthumbnail 2](https://b1933848.smushcdn.com/1933848/wp-content/uploads/2024/05/GetAttachmentThumbnail-2.webp?lossy=2&strip=1&webp=1)
![Getattachmentthumbnail 2](https://b1933848.smushcdn.com/1933848/wp-content/uploads/2024/05/GetAttachmentThumbnail-2.webp?lossy=2&strip=1&webp=1)
Facebook
Twitter
LinkedIn