Επι του πρακτέου κύριοι συνάδελφοι …
Η Ιωάννα Κολοβού μαρτύρησε στα χέρια ενός δικαστικού κλητήρα που σύμφωνα με το νόμο έσπασε την πόρτα της με σιδεροπρίονο ,την χτύπησε – όπως παρουσία του, κατήγγειλε η συνάδελφος , Αλλά εκτός από το ίδιο το σπίτι, της πήραν και ΄όλα τα αντικείμενα που βρισκόντουσαν στο χώρο!!!
Συνάδελφοι αυτή την εικόνα που ζήσαμε χθες την έχουν ζήσει εκατοντάδες συμπολίτες μας. Η οργή και η θλίψη δεν φέρνουν αποτελέσματα. Ας συστρατευτούμε απέναντι στα θηρία των τραπεζών και των ανθρώπων που υπηρετούν αυτό το σύστημα. ΕΩ΅ΕΔΩ!\
![πλειστηριασμοί](https://b1933848.smushcdn.com/1933848/wp-content/uploads/2022/11/πλειστηριασμοί-300x200.jpg?lossy=2&strip=1&webp=1)
![Kolovou plistiriasmos1 696x464](https://b1933848.smushcdn.com/1933848/wp-content/uploads/2022/11/kolovou-plistiriasmos1-696x464-1-300x200.webp?lossy=2&strip=1&webp=1)
![Kolovou plistiriasmos1 696x464](https://b1933848.smushcdn.com/1933848/wp-content/uploads/2022/11/kolovou-plistiriasmos1-696x464-1-300x200.webp?lossy=2&strip=1&webp=1)