ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΜΑΣ...Video

ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ...mas

ΜΜΕ
Πέμπτη, 03 Νοέμβριος 2011 15:22
Η Δημοσιογράφος Δήμητρα Γκουντούνα μιλάει στο ΣΚΑΙ Πιερίας 92,6fm και στην Εκπομπή του Άκη Ρούσσου και της Έφης Κεραμιδιώτη "...11 και Συνεχίζουμε", για τις συγκλονιστικές εξελίξεις που περνάει  η χώρα μας - το  δημοψήφισμα την χρεωκοπία και το μέλλον της Ελλάδας! Ακούστε 
 
Δευτέρα, 31 Οκτώβριος 2011 20:39
Mπορεί να πήρε το "πράσινο φως" η εκπομπή του Σπύρου Παπαδόπουλου, "Στην υγειά μας" καθώς τα ποσοστά τηλεθέασης ήταν πολύ ικανοποιητικά, ωστόσο δέχθηκε μείωση 25% από την ΕΡΤ. 
 
Πέμπτη, 27 Οκτώβριος 2011 19:37
Στη δικαιοσύνη προσφεύγει η διοίκηση της ΕΡΤ καταγγέλλοντας παραποίηση τίτλου του χθεσινού κεντρικού δελτίου ειδήσεων της ΝΕΤ, από μπλογκ. 
 
Τετάρτη, 26 Οκτώβριος 2011 19:58
Την διενέργεια προκαταρκτικής εξέτασης για τα δάνεια των τραπεζών προς τον τηλεοπτικό σταθμό "ΑLTER" διέταξε ο οικονομικός εισαγγελέας, Γρηγόρης Πεπονής.
 
Τρίτη, 25 Οκτώβριος 2011 20:39
Της Λιάνας Μπουκουβάλα  Δυστυχώς δεν είχα την τύχη να τον γνωρίσω. Για την ακρίβεια, το όνομά του στο άκουσμά του και μόνο, μου προκαλεί ρίγος. 
 
Παρασκευή, 21 Οκτώβριος 2011 17:16
Μετά την λύση της συνεργασίας του άνκορμαν με το κανάλι STAR, ο τηλεοπτικός σταθμός ενημερώνει με ανακοίνωσή του... 
 
Τετάρτη, 19 Οκτώβριος 2011 08:24
Αιτία για τη μη μετάδοση του "Κίτρινου Τύπου" ήταν η παράταση που πήρε το "¨Πρόσωπο με πρόσωπο" του Νίκου Χατζηνικολάου, ο οποιός φιλοξενούσε τον Θόδωρο Πάγκαλο, ενώ δέχθηκε και την παρέμβαση του Αντιπροέδρου της Κυβερνήσεως, Ευάγγελου Βενιζέλου.
 
Δευτέρα, 10 Οκτώβριος 2011 15:46
Οργή και φωνές από την ηθοποιό για την...έκπληξη, όταν τελείωσε το "Πρωινό mou"! "Είναι δυνατόν τώρα, το παιδί να βγαίνει στην τηλεόραση; Ανοίγεις λογαριασμούς και είναι ακόμα αρχή της σεζόν. Με σακατέψατε, κάνατε ό,τι χειρότερο θα μπορούσε να μου συμβεί!" Αυτές ήταν οι
 
Τρίτη, 04 Οκτώβριος 2011 18:27
Συνάντηση πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στα γραφεία της ΕΣΗΕΑ μεταξύ του προέδρου της ΕΡΤ Θανάση Παπαγεωργίου και του προεδρείου της Ένωσης. Θέμα συζήτησης ήταν η υπογραφή
 
Παρασκευή, 30 Σεπτέμβριος 2011 13:24
Απονεμήθηκαν για 21η χρονιά τα "εναλλακτικά Νόμπελ", όπως έχουν γίνει γνωστά τα βραβεία Ig που τιμούν επιστήμονες για πραγματικές αλλά ασυνήθιστες και συχνά αστείες ανακαλύψεις και εφευρέσεις.
 
Τετάρτη, 28 Σεπτέμβριος 2011 14:28
Η Φαίη Σκορδά και ο Γιώργος Λιάγκας πήγαν σε σύμβουλο γάμου για τις ανάγκες του διαφημιστικού τρέιλερ του νέου "Πρωινού Τους" αντιγράφοντας Πιτ και Τζολί και το αποτέλεσμα το είδαμε στις οθόνες μας.
 
Τετάρτη, 28 Σεπτέμβριος 2011 13:35
Ο Γιώργος Παπαδάκης, ο Χρήστος Φερεντίνος, η Σίσσυ Χρηστίδου, η Λίτσα Πατέρα και η Αργυρώ Μπαρμπαρίγου θα δίνουν καθημερινά, από τις 17 Οκτωβρίου το δικό τους στίγμα στην Πρωινή Ζώνη μέσα από το  «Πρωινό ΑΝΤ1»! Με 4 βασικές ενότητες το «Πρωινό ΑΝΤ1» θα ξεκινά στις 7 το πρωί και θα ολοκληρώνεται στις 13:00.
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL